پنل Tools که در آن ابزارهای مختلفی را برای ویرایش تصاویر انتخاب خواهید کرد، یکی از مهم ترین ویژگی های فتوشاپ است. وقتی ابزاری را انتخاب کردید، می‌توانید از آن با فایل مورد نظر استفاده کنید. نشانه گر شما متغیر است تا ابزار انتخابی مورد نظر را منعکس کند.

ادامه خبر...

به روز رسانی ویندوز 10 2018، کاربران ویندوز را با برنامه قدرت نهایی عملکرد آشنا کرد. این یک گام فراتر از طرح قدرت با عملکرد بالا می رود و به شما امکان می دهد واقعاً عملکرد دستگاه خود را کاهش دهید.

ادامه خبر...

ابزار Brush به شما این امکان را می دهد که روی هر لایه نقاشی کنید، دقیقاً مانند یک قلم مو واقعی. همچنین تنظیمات مختلفی برای انتخاب خواهید داشت که می تواند به شما در شخصی سازی آن برای موقعیت های مختلف کمک کند. هنگامی که نحوه استفاده از ابزار Brush را بدانید، متوجه خواهید شد که بسیاری از ابزارهای دیگر، از جمله Eraser و Spot Healing Brush، از یک گروه تنظیمات مشابه استفاده می کنند.

ادامه خبر...

تکنیک‌هایی برای اضافه کردن Blur به قسمت‌های خاصی از عکس و نحوه استفاده از افکت Blur برای بیان حرکت در تصویر استاتیک خود در Adobe Photoshop بیاموزید.

ادامه خبر...

در حالی که فتوشاپ یک برنامه بسیار قدرتمند است، اما گران است. خوشبختانه، بسیاری از برنامه های کاربردی رایگان و کم هزینه وجود دارند که شامل ابزارهایی مانند موارد موجود در فتوشاپ هستند. در این بخش می‌توانید درباره برخی از محبوب‌ترین جایگزین‌های فتوشاپ اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ادامه خبر...

برخی‌اوقات وقتی اپی کاربرد خود را از دست می‌دهد دوست دارید آن را uninstall کنید تا جای برای اپ دیگر باز شود. Uninstall کردن اپ‌ها خیلی ساده است: به لیست اپ‌ها رفته، اپ مورد نظر را پیدا کرده و روی دکمه uninstall می‌زنید. اما حذف و uninstall کردن کامل اپ‌ها روی اندروید چندان هم کار آسانی نیست. با ما همراه باشید.

ادامه خبر...

خط فرمان در نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز به طور آزاردهنده‌ای برخی‌اوقات به شما اجازه کپی‌پیست نمی‌دهند. ویندوز 11 و نسخه‌های جدیدتر ویندوز 10 این مشکل را تا حد زیادی رفع کرده‌اند. اگر هنوز هم چنین مشکلی برایتان پیش می‌آید با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود کپی‌پیست را در خط‌ فرمان ویندوز فعال کنید.

ادامه خبر...

آیا کانتکت خاصی را روی گوشی اندرویدی خود دارید که دوست دارید هشدارهای دریافتی‌شان برای خودتان باشد و کسی آن را نبیند؟ برخی‌اوقات متن‌ها و تما‌س‌های ناخواسته روی اسکرین می‌آیند و شاید بخواهید آن‌ها را از نمایش در صفحه گوشی پنهان کنید. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود این کار را انجام دهید.

ادامه خبر...

بررسی نوتیفیکیشن‌ها در لاک‌اسکرین کار را بسیار راحت می‌کند. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد در یک نگاه متوجه شوید که آیا نوتیفیکیشن مهم است یا نه و آیا ارزش باز کردن قفل گوشی را دارد. اما داشتن این اطلاعات در لاک‌اسکرین همچنین به این معنی است که شما در معرض خطر اشتراک‌گذاری بیش از حد هستید. ما در این مقاله نحوه پنهان کردن نوتفیکشن‌ها روی صفحه قفل گوشی اندرویدی را آموزش داده‌ایم. با ما همراه باشید.

ادامه خبر...

اینستاگرام پیوسته قابلیت‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا تجربه‌ای برتر را به کاربران خود ارائه دهد. در اینجا به طور خاص داریم به یکی از جدیدترین مواردی که اوایل پاندمی معرفی شد اشاره می‌کنیم: Guides. با این حال ممکن است هنوز بسیاری به این قابلیت توجه نکرده باشند؛ به خصوص که در ابتدا فقط برای اکانت‌های منتخب در دسترس بود اما اکنون این شرایط تغییر کرده است. با ما همراه شوید تا نحوه استفاده از این قابلیت را خدمتتان توضیح دهیم.

ادامه خبر...