افزونه‌های Google Chrome برنامه‌هایی هستند که می‌توانند به منظور تغییر عملکرد مرورگر در کروم نصب شوند. این شامل افزودن ویژگی‌های جدید به Chrome یا تغییر رفتار موجود خود برنامه برای راحت‌تر کردن آن برای کاربر است.

ادامه خبر...

چه به تازگی یک رایانه شخصی جدید خریداری کرده باشید یا ویندوز را مجدداً نصب کرده باشید، اولین کاری که احتمالاً انجام خواهید داد نصب برنامه ها است. در حالی که ده ها برنامه شگفت انگیز ویندوز وجود دارد، دانستن اینکه کدام یک از آنها نرم افزار ضروری برای ویندوز 11 هستند، راه اندازی یک نصب جدید را آسان تر می کند. بدون ترتیب خاصی، بیایید برنامه های ضروری برای ویندوز را که همه باید فوراً نصب کنند، همراه با برخی از گزینه های جایگزین برای آنها مرور کنیم.

ادامه خبر...

ویروس ها به خصوص در پرتو همه گیر COVID-19 ترسناک به نظر می رسند. البته، ویروس ها فقط برای انسان ها اعمال نمی شوند. آنها همچنین برای هر دستگاه متصل به اینترنت، رایانه، تلفن و تبلت به ویژه اعمال می شوند. اما از آنجایی که برخی از سیستم عامل ها دارای حفاظت آنتی ویروس داخلی هستند، آیا تهیه یک نرم افزار آنتی ویروس شخص ثالث واقعا ضروری است؟

ادامه خبر...

فایروال یک دستگاه امنیتی شبکه است که ترافیک ورودی و خروجی شبکه را کنترل می کند و بسته های داده را بر اساس مجموعه ای از قوانین امنیتی مجاز یا مسدود می کند. هدف آن ایجاد یک مانع بین شبکه داخلی شما و ترافیک ورودی از منابع خارجی (مانند اینترنت) به منظور مسدود کردن ترافیک مخرب مانند ویروس ها و هکرها است.

ادامه خبر...

سیستم بدون آنتی ویروس درست مثل خانه ای است که درش باز است. یک درب باز و بدون حفاظ تمام مزاحمان و سارقان را به خانه شما جذب می کند. به طور مشابه، یک کامپیوتر محافظت نشده تمام ویروس ها را به سیستم دعوت می کند. یک آنتی ویروس به عنوان یک در بسته با یک محافظ امنیتی برای کامپیوتر شما عمل می کند که تمام ویروس های مزاحم مخرب را دفع می کند. بنابراین، آیا درب خود را برای مزاحمان باز می گذارید؟

ادامه خبر...

حتی اگر هرگز با تصاویر روی رایانه خود کار نکرده اید، ممکن است نام Adobe Photoshop را شنیده باشید. Adobe Photoshop که هم برای ویندوز و هم برای مک موجود است، یک برنامه بسیار قدرتمند است که توسط بسیاری از عکاسان و طراحان حرفه ای استفاده می شود. تقریباً می‌توانید از فتوشاپ برای هر نوع ویرایش تصویر، از لمس کردن عکس‌ها گرفته تا ایجاد گرافیک با کیفیت بالا، استفاده کنید.

ادامه خبر...

پنل Tools که در آن ابزارهای مختلفی را برای ویرایش تصاویر انتخاب خواهید کرد، یکی از مهم ترین ویژگی های فتوشاپ است. وقتی ابزاری را انتخاب کردید، می‌توانید از آن با فایل مورد نظر استفاده کنید. نشانه گر شما متغیر است تا ابزار انتخابی مورد نظر را منعکس کند.

ادامه خبر...

به روز رسانی ویندوز 10 2018، کاربران ویندوز را با برنامه قدرت نهایی عملکرد آشنا کرد. این یک گام فراتر از طرح قدرت با عملکرد بالا می رود و به شما امکان می دهد واقعاً عملکرد دستگاه خود را کاهش دهید.

ادامه خبر...

ابزار Brush به شما این امکان را می دهد که روی هر لایه نقاشی کنید، دقیقاً مانند یک قلم مو واقعی. همچنین تنظیمات مختلفی برای انتخاب خواهید داشت که می تواند به شما در شخصی سازی آن برای موقعیت های مختلف کمک کند. هنگامی که نحوه استفاده از ابزار Brush را بدانید، متوجه خواهید شد که بسیاری از ابزارهای دیگر، از جمله Eraser و Spot Healing Brush، از یک گروه تنظیمات مشابه استفاده می کنند.

ادامه خبر...

تکنیک‌هایی برای اضافه کردن Blur به قسمت‌های خاصی از عکس و نحوه استفاده از افکت Blur برای بیان حرکت در تصویر استاتیک خود در Adobe Photoshop بیاموزید.

ادامه خبر...