۱۴۰۰/۱۰/۲۹فناوری اطلاعات

اگر اغلب بین مک و پی‌سی سوئیچ می‌کنید یا از آیفون و رایانه ویندوزی استفاده می‌کنید، احتمالاً در استفاده از سرویس های اپل در ویندوز با مشکل مواجه شده‌اید. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود از iCloud Keychain روی ویندوز استفاده کرد. 

ادامه خبر...
۱۴۰۰/۱۰/۲۷فناوری اطلاعات

اگر به تازگی به تلگرام تغییر کاربری داده‌اید، ممکن است متوجه شده باشید که فایل‌های رسانه‌ای که  هنگام چت از طریق تلگرام دریافت می‌کنید به طور خودکار در برنامه گالری گوشی شما ذخیره نمی‌شوند. اگر این مشکل شما هم هست –که حدس می‌زنیم باشد زیرا معضل فراگیری شده است- ما را در این مقاله دنبال کنید تا راهکارهایی را خدمتتان ارائه دهیم.

ادامه خبر...
۱۴۰۰/۱۰/۲۵فناوری اطلاعات

به منظور ارائه‌ی تجربه‌ای یکپارچه‌تر، گوگل به کاربران خود اجازه می‌دهد تا هر روز هفته به طور 24 ساعته در اکانت خود sign in باشند. اما به دلایل مربوط به حریم خصوصی بهتر این است که هر بار کارتان با اکانت گوگلی‌ خود تمام می‌شود از آن Log out کنید. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود این کا را به صورت خودکار انجام دهید.

ادامه خبر...
۱۴۰۰/۱۰/۲۰فناوری اطلاعات

اگر تا به حال پیش آمده باشد که برای رانندگی کردن به جایی که آدرس پستی دقیقی ندارد بخواهید از گوگل‌مپس استفاده کنید حتماً با محدودیت‌هایی مواجه شده‌اید. گوگل‌مپس دراپ کردن پین‌ها روی نقشه‌های خود را در هر لوکیشنی که بخواهید آسانتر کرده است. با ما همراه شوید تا طریقه انجام این کار را خدمتتان آموزش دهیم.

ادامه خبر...
۱۴۰۰/۱۰/۱۹فناوری اطلاعات

گوگل برای سرویس گوگل‌فوتوز خود آپدیتی بیرون داده است که در آن یکی از خواسته‌های قدیمی کاربران برآورده شده است. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم این قابلیت چیست و چطور می‌توانید با آن مدیا را در این سرویس پنهان کنید.

ادامه خبر...
۱۴۰۰/۱۰/۱۴فناوری اطلاعات

 ویندوز 10 و ویندوز 11 دارای فولدری مخفی به نام WindowsApps  هستند که در آن همه برنامه‌های جدید، مانند اپ‌های مایکروسافت استور سندباکس شده‌اند. مالکیت آن متعلق به یک اکانت کاربری درون‌سازه‌ای مایکروسافت به نام TrustedInstaller است که دسترسی به آن را به دلایل امنیتی از نظر فنی دشوار می‌کند. با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود به فولدر WindowsApps در ویندوز دسترسی پیدا کرد. 

ادامه خبر...
۱۴۰۰/۱۰/۱۳فناوری اطلاعات

Bad System Config Info یک خطای رایج بررسی اشکال در سیستم‌های ویندوز است که عمدتاً به دلیل عملکرد نادرست سیستم و فایل‌های رجیستری یا فایل Boot Configuration Data (BCD) ایجاد می‌شود. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود این خطا را رفع کرد. 

ادامه خبر...
۱۴۰۰/۱۰/۱۱فناوری اطلاعات

هر گوشی اندرویدی یک صدای پیش‌فرض برای نوتیفیکیشن‌های خود دارد اما اگر به مرور زمان از صدای آن نوتیفیکیشن‌ها خسته شدید چه؟ جالب است بدانید راهی برای تغییر آن وجود دارد. در ادامه با ما همراه شوید تا نحوه‌ی انجام این کار را توضیح دهیم.

ادامه خبر...

 چاره‌ی افزایش فالوور خود در شبکه‌های اجتماعی این است که مطمئن شوید در سرچ ظاهر می‌شوید. این مقاله نکات و ترفندهایی را توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید راحت‌تر در سرچ اینستاگرام کشف شوید. با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌توان این کار را انجام داد.

ادامه خبر...

FAT32 یک فایل سیستم همه کاره است که چندین دهه است قدمت دارد.  ExFAT هنوز هم برای دستگاه‌های قدیمی‌تر و برای کسانی که به دنبال یک فرمت فایل ساده برای فلش خود می‌گردند کاربرد دارد. خوشبختانه، همچنان می‌توانید درایوهای فلش را به فرمت FAT32 در ویندوز فرمت کنید با ما همراه شوید تا نحوه فرمت یک درایو در FAT32 ویندوز 10 و ویندوز 11 را خدمتتان توضیح دهیم.

ادامه خبر...