یک مرورگر دروازه‌ایست به سوی شبکه جهانی وب. ما تقریباً هر روز از آن برای دسترسی به صفحات وبی استفاده می‌کنیم؛ پس لازم است که به فراخور نیازمان آن را سفارشی‌سازی کنیم. گوگل کروم که یکی از محبوب‌ترین مرورگرهای دنیاست انواعی از تنظیمات سفارشی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در ادامه با ما همراه شوید تا نحوه‌ی استفاده از این تنظیمات را خدمتتان آموزش دهیم.

ادامه خبر...

آیا هیچ می‌دانستید که می‌تونید اکانت یوتیوب خود را اعتبارسنجی کنید و این کار فقط چند دقیقه طول می‌کشد؟ یوتیوب به چند دلیل اجازه انجام این کار ا می‌دهد که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد. با ما همراه بمانید.

ادامه خبر...

 اگر کاربر پر و پا قرض اسنپ‌چت باشید احتمالاً برایتان سوال شده که چطور می‌توانید حالت تاریک را روی دستگاه موبایل خود فعالسازی کنید. در ادامه پاسخ این سوال را خدمتتان خواهیم داد.

 

 

ادامه خبر...

آیا کارتان با فیسبوک تمام شده و می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید؟ لحظه‌ای صبر کنید! شما می‌توانید در عوض اکانت خود را دی‌اکتیو کنید. اما اساسا فرق بین پاک کردن و دی‌اکتیو کرد چیست؟ در ادامه این سوال را پاسخ خواهیم داد. با ما همراه شوید.

ادامه خبر...

به مرور زمان فولدر Downloads روی گوشی شما می‌تواند پر گشته و در نهایت باعث شود خطای internal storage full را دریافت کنید. مهم است که این فولدر را از شر فایل‌هایی که استفاده نمی‌شوند خلاص کنید. در ادامه با ما همراه شوید تا سه روش برای پاک کردن دانلودها روی گوشی اندرویدی‌تان معرفی کنیم.

ادامه خبر...

استوری‌های اینستا آگوست 2016 معرفی شدند و از آن زمان به بعد محبوب‌ترین قابلیت‌های اینستاگرامی محسوب می‌شوند. اما اگر بخواهید پستی بیش از  ساعت طول بکشد چه؟ اگر ویدیو یا میم بامزه‌ای پیدا کردید که حس کردید دلتان می‌خواهد به کالکشن خود اضافه کرده یا بعداً به اشتراکش بگذارید چه؟ در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود استوری‌ها اینستاگرامی را در پی‌سی دانلود کرد.

ادامه خبر...

استاتوس‌های واتس‌اپ برخی‌اوقات می‌توانند کلیپ‌هایی بامزه باشند یا یک سری میم و اگر می‌خواهید بدان‌ها دسترسی داشته باشید بدون آنکه فرضاً از دوستان خود خواهش کنید برایتان بفرستند با ما همراه باشید.

ادامه خبر...

پخش خودکار در هوم فیدِ یوتیوب برای این طراحی شده که به شما اجازه بدهد پیش‌نمایش ویدیوها را به سرعت تماشا کنید تا در نهایت بهترین تصمیم را برای دیدن کل ویدیو بگیرید. اما متأسفانه نه تنها برخی‌اوقات این ویژگی آزاردهنده می‌شود؛ بلکه باعث مصرف بیشتر داده نیز می‌شود. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود کاری کرد این ویدیوها موقع اسکرول پخش خودکار نشوند.

ادامه خبر...

اغلب برخی سرویس‌هایی که برای کمک به مردم طراحی شده‌اند بیش از اینکه کمک کنند بدان‌ها آزار می‌رسانند. نمونه‌اش قابلیت حالت Do Not Disturb موقع رانندگی. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود این قابلیت را حین رانندگی خاموش کنید. 

ادامه خبر...

بیش از 700 میلیون نفر روزانه از واتس‌اپ برای پیام دادن به هم و ویدیوکال‌ها و ارتباطات اینترنتی خود استفاده می‌کنند که به احتمال زیاد شما هم یکی از آن‌ها هستید. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود یک گروه واتس‌اپی ساخته و آن را مدیریت کنید.

ادامه خبر...