گرچه رقبا سعی دارند گوی سبقت را از اکسل بربایند؛ اما این برنامه هنوز وقتی صحبت حسابداری، جدول‌کشی و سازماندهی داده به میان می‌آید حرف اول را می‌زند. با این همه هنوز بسیاری یادشان می‌رود برای آن رمزعبور بگذارند و قابلیت read-only آن را فعال کنند. در ادامه قصد داریم این دو قابلیت را به شما آموزش دهیم. با ما همراه شوید.

ادامه خبر...

وقتی صحبتِ پخش صوتی می‌شود، اسپاتیفای سردمدار است. این سرویس چیزی بیش از 155 میلیون عضو پریمیوم دارد. با این همه برای سایر کاربران غیرپولی اسپاتیفای تبلیغاتی می‌آید که شاید لذت گوش دادن به موزیک را ازشان بگیرد. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود تبلیغات اسپاتیفای را در اندروید بی‌صدا کرد.

ادامه خبر...

اگر ترجیح می‌دهید خیلی در دیدرس افراد نباشید راهکاری وجود دارد که بتوانید با استفاده از آن‌ها اکانت اینستاگرام خود را پنهان کنید. با ما همراه بمانید تا این راهکار را خدمتتان توضیح دهیم. 

ادامه خبر...

در این مقاله قصد داریم به شما نشان دهیم چطور می‌شود نگاهی اجمالی بر روی پورت‌های خود داشته باشید و ببینید چه کاربردهایی از کدام پورت‌ها استفاده می‌کنند. با ما همراه بمانید.

ادامه خبر...

در ادامه با ما همراه بمانید تا نحوه‌ی غیرفعالسازیِ پاپ‌آپ‌های Save Password در کروم (نسخه دسکتاپی و اندروید) را خدمتتان توضیح دهیم.

ادامه خبر...
۱۳۹۹/۱۲/۲۷فناوری اطلاعات

چنانچه می‌خواهید –بنا به دلایلی غیر از دزدی ادبی و نقض حق کپی‌راست-متنی را از سایت بلاک‌شده‌ای در کروم کپی کنید چندین راه‌حل وجود دارد. در ادامه با ما همراه شوید تا نحوه‌ی کپی متن را از سایتی بلاک‌شده در کروم خدمتتان آموزش دهیم.

ادامه خبر...
۱۳۹۹/۱۲/۲۵فناوری اطلاعات

 به مرور زمان رجیستری شما کلیدهای رجیستری خراب، تاریخ گذشته و حتی مفقود را که کارایی پی‌سی شما را هدف می‌گیرند جمع‌آوری می‌کند. شاید حتی گهگاه پیام خطا نیز دریافت کنید. با استفاده از ابزارهای ویندوز و برخی از ابزارهای طرف‌سوم شما می‌توانید به سرعت رجیستری ویندوز 10 را پاک کنید.

ادامه خبر...
۱۳۹۹/۱۲/۲۳فناوری اطلاعات

هر از چندگاهی، ممکن است پیش بیاید که مجبور شوید بین مرورگر و فایل دیگری روی کامپیوتر کار کنید.در ادامه با ما همراه شوید تا خدمتتان توضیح دهیم چطور می‌شود فایل‌های لوکال را روی مرورگر ویندوز باز کنید. 

ادامه خبر...
۱۳۹۹/۱۲/۱۹فناوری اطلاعات

اگر درایو یواس‌بی‌تان خراب است شاید فرمت کردن آن بهترین روش برای برگرداندنش به حالت اولیه باشد. حتی اگر درایو شما سالم هم باشد شاید هنوز باید فرمتش کنید تا از شر محتوای آن خلاص شوید. در ادامه با ما همراه شوید تا راه‌هایی را معرفی کنیم که می‌توانید روی ویندوز 10 درایو یو‌اس‌بی را فرمت کنید. 

ادامه خبر...
۱۳۹۹/۱۲/۱۸فناوری اطلاعات

اگر همین الان یوآرال کانال یوتیوب خود را چک کنید شاید آخرش با یک رشته کاراکترهای رندوم تمام شود. شاید به نوعی به برند و اعتبار شما لطمه وارد کند. اگر می‌خواهید آن را به یوآرلی جذاب تبدیل کنید پس به یک سفارشی‌سازی اساسی نیاز دارید. در ادامه با ما همراه شوید تا توضیح دهیم چطور می‌شود URL سفارشی برای کانال یوتیوب درست کرد.

ادامه خبر...