تقریباً هر چیزی را می‌توان با جست‌وجو در گوگل پیدا کرد اما برخی‌اوقات حجم اطلاعات، به خودی خود می‌تواند بسیار گیج‌کننده باشد

ادامه خبر...

ماهیت دائمیِ بلاک‌چین با میل بشر به پاک کردن اطلاعات بعد از اتمام کار مورد نظر در تضاد است.

ادامه خبر...

دلتان می‌خواهد بروید صحرای بزرگ آفریقا؟ هم‌سفرِ گوزن شمالی در شهر منیتوبا شوید؟

ادامه خبر...

با توجه به اینکه سرویس مایکروسافت شیرپوینت چند هزار دلار هزینه دارد شاید خیلی از شما تا به حال استفاده از آن را به تعویق انداخته باشید.

ادامه خبر...

اگر می‌خواهید بدون نگرانی از افشای اطلاعات شخصی‌تان روی کامپیوتر دیگری به اینترنت وصل شوید، مرورگر مورد علاقه‌ی خود را پیدا کرده، نسخه‌ی پرتابلش را دانلود کنید و آن را روی فلش‌ یا سایر ذخیره‌گاه‌های پرتابل‌تان بریزید. حالا دیگر کاملاً در امانید. در ادامه همه‌ی آنچه باید در مورد مرورگرهای پرتابل بدانید را در اختیار شما قرار داده‌ایم. پس با ما همراه شوید.

ادامه خبر...

اگر در جیمیل، ایمیل‌های خوانده‌نشده‌ی بسیاری دارید دو راه برای مدیریت‌شان وجود دارد: یا می‌توانید پیام‌ها را پاک کنید و یا آن‌ها را به آرشیو‌ها ارسال کنید. گزینه‌ی دوم بهتر است زیرا به شما کمک می‌کند ایمیل‌های مهم خود را حتی اگر در حال حاضر قصد خواندنشان را ندارید بازیابی کنید. پیام‌های پاک‌شده را همیشه می‌شود براحتی ریستور کرد، زیرا به طور خودکار به فولدر Trash می‌روند.

ادامه خبر...

گوگل کروم بین مرورگرها 60 درصد سهمِ کارکرد (Using Share) روی دسکتاپ و موبایل را دارد.

ادامه خبر...

اگر دانشجو هستید یا به کار با اتوکد علاقه دارید و در عین حال به لحاظ مالی چندان هم دستتان باز نیست باید به شما بگوییم که همیشه هم نیاز نیست از این نرم‌افزار استفاده کنید؛

ادامه خبر...

اگر از طرفداران پر و پا قرص لینوکس هستید شاید با قابلیت Always on Top آشنایی داشته باشید

ادامه خبر...

راه‌اندازی سیستم نمایشگر دوگانه به دلایل مختلفی می‌تواند به درد کاربران بخورد؛

ادامه خبر...